Chıtır Chicken Franchıse veriyor 28/11/2013

Chıtır Chicken Franchıse veriyor

Chıtır Chicken'den bedelsiz bayilik fırsatı,

Fried Chicken ürünleri özellikle son yıllarda dünyada daha popüler hale gelmesine karşın, bazı ülkelerde bu ürün istenilen düzeyde sunulmamaktadır.

Bunun başlıca sebebi Fried Chicken üretimi yapmak için gerekli ekipman ve gıda ürünlerinin tedariğinin zor olması gelişmiş ülkelerde yaygın olan bu ürünlerin ithal edilerek yüksek maliyetle ve fiyatla sunulmasıdır.

MAKFRY %100 yerli olan ekipman ve gıda ürünleri ile bu maliyeti diğer firmalarla karşılaştırılamayacak düzeye indirmeyi başarmış ve sektörde bu ürünlerin yaygınlaşmasının, popüler hale gelmesinin önünü açmıştır.

Bilindiği üzere bir markanın oluşmasında know-how(tecrübe) ,ekipman, hammadde ve ambalaj ana unsurları oluşturur. Bu noktada MAKFRY girişimcilere bu dört ana unsuru tedarik ederek Fried Chicken ürünlerini istenirse Chıtır Chicken adı altında bir marka programı olarak sunmaktadır.

Chıtır Chicken Paketi üç aşamada hayata geçirilir:

KURULUM AŞAMASI: Restoranın seçileceği noktadan, proje ve dekorasyona kadar bir noktanın işler hale gelmesi için gereken her türlü bilgi ve tedarikin sağlanacağı aşamadır. Bu bilgiler genel dekorasyon projeleri, mutfak projeleri gibi konsepti belirleyen ana tercihleri içerir. Bu aşamada sağlanacak bilgi ve desteklerin ayrıntıları şirketimizle iletişime geçildiği takdirde sunulacaktır.

ÜRETİM AŞAMASI: Bu aşamada yatırımcıya ürünlerin nasıl üretildiği anlatılacak ve uygulama merkezimizde eğitimi verilecektir. Bu aşamada sağlanacak bilgi ve destekler yer seçimini ve kiralama veya satın alma aşamasını tamamlamış girişimcilerle paylaşılacaktır.

PAZARLAMA AŞAMASI: Bu aşama menülerin oluşturulması, maliyetlerin çıkarılması, ve lokasyana özel koşullar göz önünde bulundurularak satış ve reklam stratejilerinin oluşturulması ve paylaşımını kapsar. Bu aşamada sağlanacak bilgi ve destek üretim aşaması ile birlikte veya üretim aşaması sonrası paylaşılacaktır.

Chıtır Chicken® bir MAKFRY® Markasıdır. 
MAKFRY Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Gıda İnş. İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti. 
Adres: Aşık Veysel Mah. 4043 Sk. No: 8 Karabağlar / İZMİR​ Telefon : 0232 207 21 51

Facebook Yorumları