İSMOB 2014 (İstanbul Mobilya Fuarı)

İSMOB 2014 (İstanbul Mobilya Fuarı)

Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) olarak, Ülkemizdeki en büyük ve Dünya’daki mobilya fuarları arasında 3.önemli mobilya fuarı konumunda olan İMOB İstanbul Mobilya Fuarımızın 28 Ocak-02 Şubat 2014  tarihleri arasında İSMOB (İstanbul Mobilya Fuarı) adıyla yoluna devam etmesi kararı alınmıştır.

Düzenlendiği her yıl sektörün gündemine yön veren İstanbul Mobilya Fuarı, 2014 yılında da mobilyaya dair tüm gelişmelerin, yeniliklerin ve fırsatların öğrenildiği yer olacaktır. Tüm Mobilya profesyonellerinin ve uluslararası alıcıların buluşma noktası olan  İSMOB 2014 , geçen yıl nitelik ve nicelik açısından göstermiş olduğu ziyaretçi sayısı artışını bu yıl da arttırarak devam ettirecektir.

Yurtiçi ve Yurtdışı tanıtımlarının hızlı bir şekilde başlatıldığı İSMOB 2014 (İstanbul Mobilya Fuarı),bu yıl MOSDER (Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği) ve ITF (İstanbul Fuarcılık A.Ş.) işbirliğiyle 28 Ocak-02 Şubat 2014 tarihleri arasında 6 gün boyunca CNR EXPO fuar alanında kapılarını ziyaretçilerine açacaktır.

Ayrıntılı bilgi için

ITF Fuarcılık A.Ş.
Tel : 212 465 74 74
Yetkili : Murat Şaroğlu
Web: www.cnrexpo.com

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. sektorlerfirmalar.com | 2016